Kampanie Adwords | Webprof - pozycjonowanie stron Giżycko, Ełk, Mazury

Wypromuj swoją stronę z nami i zdobądź najwyższe pozycje w wyszukiwarce!

Co to są linki sponsorowane?

Linki sponsorowane są najszybszym i najprostszym sposobem na dotarcie do nowych klientów. W przeciwieństwie do pozycjonowania stron www efekty naszych działań będą widoczne już pierwszega dnia od uruchomienia kampanii. Korzyści z tej formy reklamy jest dużo więcej. Zobacz tylko jakie! Linki sponsorowane wyświetlają się zawsze ponad lub z boku wyników wyszukiwania dzięki czemu są one bardzo dobrze widoczne dla osób szukających konkretnych wyników.

Image
Korzyści

Co możesz zyskać

Image

Dlaczego warto z nami wspołpracować?

Nasze doświadczenie
Posiadamy certyfikaty potwierdzające nasze indywidualne kompetencje. Dodatkowo nasza Firma ma bogate doświadczenieprzeprowadzaniu kampanii AdWords, dzięki czemu mają Państwo pewność, że rozpoczynają współpracę ze specjalistami.
Przygotowanie kampanii
Nasze doświadczenie pozwala nam już na etapie konstruowania struktury kampanii wybrać najbardziej odpowiednie słowa kluczowe, a także oszacować budżet potrzebny do realizacji Państwa celów.
System rozliczeń
Nasz system rozliczeń jest bardzo prosty i czytelny dla klientów – nasze wynagrodzenie stanowi odpowiedni procent od budżetu przeznaczanego na reklamę (5%-30%). Przy większych budżetach ustalamy stawkę ryczałtową lub godzinową.
Raporty
Co miesiąc mogą Państwo liczyć na szczegółowe raporty dotyczące naszych działań w ubiegłym miesiącu, zaś dodatkowo w razie potrzeb możemy takie informacje udzielać częściej.
Darmowa optymalizacja
Przed rozpoczęciem kampanii za darmo optymalizujemy Państwa stronę w taki sposób aby reklamy były jak najbardziej skuteczne zaś klienci docierali na odpowiednią podstronę